ارتباط تله‌‏پاتیك با حیوانات

انجمن جبهه طبیعت

انسان‏ها در زندگی اجتماعی عموماً از زبان شفاهی و لفظی برای انتقال افكار و احساسات خود استفاده می‏كنند، این در حالی است كه ما انسان‏ها با توانایی‏های تله‏پاتیكی زاده می‏شویم..... حیوانات قادر هستند نیت‏‌ها، احساسات، تصاویر و یا افكار ما را كه در پس كلماتمان نهفته است دریافت كنند.

 در عصر حاضر، اكثر مردم نیاز به ارتباط با سایر موجودات زنده را درك كرده‌‏اند و ارتباط میان انسان‏ها و حیوانات معنا و لزوم بیشتری یافته است. ما می‏توانیم چیزهای زیادی از حیوانات بیاموزیم و از آنها یاد بگیریم كه چگونه با نظم و تعادل در زمین زندگی كنیم. كسانی كه عاشق حیوانات هستند، ارتباط تله‏پاتیك مستقیم با حیوانات را باعث بالا رفتن میزان فهم و درك، لذت برقراری یك ارتباط خارق‏العاده و داشتن همراهی خوب در زندگی خود می‏دانند. ارتباط تله‏پاتیكی، انتقال و ارسال مستقیم احساسات و عواطف، افكار و تصاویر ذهنی از فاصله می‏باشد.حیوانات علاوه بر اینكه از طریق رفتارهای بدنی و زبان‏های پیچیده خود باهم ارتباط برقرار می‏كنند، قادرند ارتباطی تله‏پاتیك در میان خود و یا با انسان‏ها ایجاد نمایند. انسان‏ها در زندگی اجتماعی عموماً از زبان شفاهی و لفظی برای انتقال افكار و احساسات خود استفاده می‏كنند، این در حالی است كه ما انسان‏ها با توانایی‏های تله‏پاتیكی زاده می‏شویم ولی زمانی كه زبان‏های گفتاری را می‏آموزیم، توانایی تله‏پاتیكی خود را فراموش می‏كنیم یعنی این توانایی در همان كودكی از بین می‏رود. ولی با عشق‏ورزی به حیوانات و داشتن تمایل به آموختن مجدد این توانایی، می‏توانیم ارتباط تله‏پاتیكی را با حیوانات برقرار كنیم. كلمه "Animal" (حیوان)، از ریشه یونانی "Anima" گرفته شده كه به معنی سرچشمه زندگی، هوا، نفس، روح و موجود زنده است. با شناخت هستی و ماهیت روحی حیوانات می‏توان تبادلات تله‏پاتیكی آنها را راحت‏تر درك كرد. حیوانات قادر هستند نیت‏ها، احساسات، تصاویر و یا افكار ما را كه در پس كلماتمان نهفته است دریافت كنند، در حالی كه آنها هیچ چیزی از كلامی كه می‏گوییم نمی‏فهمند.

 محققان متخصص در زمینه فراروانشناسی حیوانات اعتقاد دارند كه ما قادر هستیم ارتباط تله‏پاتیكی با معنایی با حیوانات خود داشته باشیم. یكی از محققان معتقد است كه تله‏پاتی بین حیوانات و انسان‏ها با تله‏پاتی بین انسان‏ها متفاوت نیست. یكی از رموز مؤثر در ارتباط برقرار كردن با طبیعت، پاكسازی درون، چه از نظر ذهنی و چه از نظر احساسی است. برای برقراری ارتباط، با قلب خود بشنوید، با احساساتتان صحبت كنید و اطمینان داشته باشید كه می‏توانید در ذهن خود تصویری از آنچه دوست دارید ترسیم نمایید و احساسات و عواطف خود را قلباً برایشان بفرستید. اگر قصدتان این باشد كه پیام به آنها برسد این اتفاق حتماً رخ خواهد داد. اساس ارتباط برقرار كردن با حیوانات در چند نكته خلاصه می‏شود؛ آرام، ساكت و پذیرا باشید. اگر این حالت چنان در شما قوی باشد كه ارتباط برقرار شود، پیام‏ها ارسال و دریافت خواهد شد.

●نكاتی در بالا بردن ارتباط تله‏پاتیكی با حیوانات:
 ۱- به حیوانات احترام بگذاریم، با اینكه آنها از نظر شكل فیزیكی متفاوت هستند ولی از نظر پتانسیل و ماهیت وجودی و روحی، شبیه ما انسان‏ها هستند.

 ۲- در صورتیكه دیدگاه ما این باشد كه حیوانات از نظر هوش، قدرت تفكر و سایر ماهیت‏ها از انسان‏ها پست‏ترند، این نگرش، ما را از امكان ارتباط با حیوانات دور می‏كند. ما باید آنها را موجوداتی باهوش بدانیم و بگذاریم خودشان را برای ما بیان كنند. به این شكل ارتباط مان قوی‏تر شده و افزایش می‏یابد.

 ۳- با تحسین كیفیات روحی حیوانات مثل عشق، ایثار، قدردانی، وفاداری، عدم خودخواهی و خودبینی، هوش و... كل ارتباط مان با حیوانات تغییر می‏یابد.

 ۴- پذیرا و متواضع باشیم و بگذاریم حیوانات به ما چیزهایی بیاموزند.
آیا حیوانات دارای قابلیت‏های روحی-روانی هستند و یا اینكه تنها از نظر حسی در سطح بالایی قرار دارند؟ "روپرت شلدریك"(۱) نظریه‏پرداز معاصر و نویسنده كتاب "سگانی كه می‏دانند صاحبانشان چه موقع به خانه می‏آیند"، اعتقاد دارد كه حیوانات هم دارای همان توانایی‏های انسان‏ها می‏باشند اما آنها را به فراموشی سپرده‏اند.وی ادراكات مربوط به حیوانات را به سه

مقوله اصلی تقسیم بندی كرده است:

۱- تله‏پاتی: ارتباط روحی كه برخی از حیوانات با صاحبان خود برقرار می‏كنند. با استفاده از این توانایی، حیوانات به طور مثال از محل زندگی صاحبان خود مطلع می‏شوند.
 

۲- حس جهت‏یابی: این توانایی در مورد برخی از حیوانات برای ارتباط با صاحبانشان وجود دارد. كبوترها مثال خوبی برای این موضوع هستند كه در مسافرت‏های طولانی، واقعاً قدرتمند عمل می‏كنند.

 ۳- پیش‏گویی: بعضی از حیوانات توانایی و قدرت تشخیص و پیشگویی وقایعی مانند زلزله را دارند.

 ●نمونه‏‌هایی از رابطه تله پاتیك حیوانات: شخصی میگوید: "من ۳ سگ راهنما دارم كه حالات و احساسات همگی آنها با وضعیت روحی و روانی من تغییر می‏كند. مثلاً اگر من خسته باشم، آنها نیز چنین حالاتی دارند، اگر خوشحال باشم آنها هم، چنین احساسی را منعكس می‏كنند".
 

شخصی دیگر میگوید كه گربه‏اش احساس مرگ و زندگی را می‏فهمد. او می‏گوید: "به همراه گربه‏ام "بوُ" در یك آپارتمان زندگی می‏كردم. هر وقت به منزل می‏آمدم "بوُ" را پشت در می‏دیدم كه منتظر من است. برای صرفه جویی مالی تصمیم گرفتم دو ماه را با چند نفر از دوستانم زندگی كنم. آنها می‏گفتند زمانی كه وقت برگشتن من از سركار می‏رسد "بوُ"، به لب پنجره یا جلوی در می‏آید. با اینكه زمان برگشتن من بین ۲تا ۵ ساعت تفاوت داشت "بوُ" همیشه می‏فهمید كه من چه وقت برمی‏گردم. جولای گذشته "بوُ" ناگهان فوت كرد. سه روز قبل از مرگش، می‏خواست كه به آغوشم بیاید؛ در صورتی كه او هیچ‏گاه از این كارها نمی‏كرد و این رفتارش برایم عجیب بود. پس از مرگش، احساس كردم كه می‏دانسته زمان مرگش فرا رسیده است. یك گربه خانگی، همیشه در زمان بازگشت صاحبش از محل كار، به کنار پنجره می‏رود. سگ‏ها، معمولاً قبل از آنكه تلفن زنگ بزند، پارس می‏كند.
یك طوطی سخنگو، چیزهایی را به زبان می‏آورد كه صاحبش در باره آنها فکر میکرد

/ 0 نظر / 120 بازدید